Jubileumboom geplant door leerlingen Aeres bij woonzorgcentrum Mariënbosch: “We zijn er ontzettend blij mee!”
HEERENVEEN - Ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van woonzorgcentrum Mariënbosch is een jubileumboom geplant. Leerlingen van Aeres Heerenveen hielpen mee met het planten van de boom en het opknappen van de omgeving. Denk aan het snoeien van de haag, bladblazen en het in elkaar zetten en plaatsen van een boombankje.

De leerlingen plaatsten onder meer boompalen en een boomband, snoeiden de haag en maakten een boombankje. Het project kwam tot stand nadat Mariënbosch Aeres om hulp had gevraagd.
Volgens docent Groen Wilco Jong sluit de opdracht goed aan bij het praktijkgerichte onderwijs. “Leerlingen leren door te doen en ervaren dat hun inzet er toe doet.” De boom staat symbool voor groei, verbinding en de toekomst.
Een leerzame praktijkopdracht voor de leerlingen en vooral ook een kans om iets voor een ander te betekenen. De bewoners genoten zichtbaar van de aanwezigheid en inzet van de leerlingen.
Coördinator Welzijn Ina Zwarteveen was dan ook enthousiast over de samenwerking: “Fantastisch dat de leerlingen dit doen. We zijn er ontzettend blij mee!” De hele week zijn er activiteiten rondom het 80-jarig bestaan van Mariënbosch. De bewoners hebben door deze actie nu een prachtig plekje bij om lekker te zitten.


















