Noordelijke Kampioenschappen Parazwemmen in Heerenveen
Ook dit jaar georganiseerd door Parazwemmen Noord-Nederland in samenwerking met zwemvereniging HZ&PC Heerenveen, Sport Fryslân en KNZB regio Noord.

Het programma bestaat uit een zwemclinic waarbij je tips krijgt over de zwemslagen. Ook leer je hoe een zwemwedstrijd gaat en zwem je zelf verschillende wedstrijdjes. Er wordt afgesloten met een (school)estafette.
Het kampioenschap is voor alle kinderen en jongeren vanaf ongeveer 10 jaar tot 20 jaar, die een lichamelijke beperking hebben. Bij deze open kampioenschappen ervaar je dat het heerlijk is om te bewegen en dat je beperking een prestatie niet in de weg hoeft te staan.
De kampioenschappen worden gehouden op 3 februari 2018 van 10.00 uur tot 13.00 uur in Sportstad Heerenveen. Deelname is gratis! Je moet je wel inschrijven voor deze kampioenschappen via de website van HZ&PC. Inschrijven kan tot maandag 22 januari 2018.
Alle deelnemers moeten voldoende zwemvaardig zijn (inschrijving betekent dat ouders dit bevestigen en hier verantwoordelijkheid voor nemen en toestemming geven). Voor vragen hierover of voor andere vragen kun je contact opnemen met Lambertus Sikkes via parazwemmen@hzpc-heerenveen.nl.













