Jongerencentrum Casa aan de Koornbeursweg officieel geopend
HEERENVEEN - Onder grote publieke belangstelling is donderdagmiddag jongerencentrum Casa in het voormalige pand van de ING Bank aan de Koornbeursweg geopend.

De openingshandeling werd verricht door vier vrijwilligers van het Jongerencentrum. Na toespraken van jongerenwerker Pieter Jissel Bonnema, wethouder Gerrie Rozema en Caleidoscoop directeur Harald de Kluizenaar was het tijd voor taart en een rondleiding door het pand.
Naast veel jongeren waren er ook buurtbewoners, politie, handhaving en mensen uit de gemeentepolitiek aanwezig. Namens de gemeente Heerenveen mocht de wethouder een tosti-ijzer aanbieden.
Twee jaar geleden werd bekend dat het jongerencentrum een andere plek moet zoeken. De voormalige bank werd als geschikt bevonden. In de afgelopen maanden is het pand flink onder handen genomen. Hier waren de jongeren nauw bij betrokken. Het resultaat mag er dan ook zijn. Of je nu wilt chillen, gamen, spelletjes spelen, feestjes vieren, huiswerk maken of een goed gesprek wilt voeren, bij Casa kan het allemaal!
Casa wordt grotendeels gerund door vrijwilligers. Zij worden ondersteund door volwassen professionals.
Ook voor serieuze zaken kun je terecht bij de jongerenwerkers van Caleidosoop. Zij zijn een luisterend oor en bieden hulp waar nodig.

















