Rens Aberson nieuwe aanvaller bij UNIS Flyers
HEERENVEEN - UNIS Flyers heeft een nieuwe aanvallende versterking binnen. De 21-jarige Rens Aberson komt over van Weserstars Bremen. De afgelopen seizoenen was Rens actief in Duitsland en Zweden.

Rens is geboren in Meppel en beleefde zijn eerste schaatsmomenten in Thialf, maar trok op zijn twaalfde naar Duitsland. ,,Ik heb tot mijn tiende bij Flyers gespeeld,” vertelt Rens. ,,Daarna heb ik twee jaar bij Utrecht geijshockeyd met Mike Collard, hij is een goede vriend van me. En op mijn twaalfde werd ik opgepikt door Köln, die mij zagen spelen op een hockeykamp. Maar ik voetbalde destijds ook nog in de jeugd van sc Heerenveen. Helaas was ijshockey in Köln en voetballen bij sc Heerenveen geen goede combinatie, dus koos ik voor ijshockey.”
Vervolgens maakte Rens uitstapjes in de jeugd van Ingolstadt, Düsseldorf en Krefeld. Ook heeft hij nog één seizoen in Zweden gespeeld bij Wings HC. Hij kijkt er met wisselend succes op terug. ,,Het ene seizoen was succesvoller dan het andere,” lacht Rens. Zowel bij Dusseldorf als vorig seizoen bij Weserstars Bremen kende Rens prima seizoenen.
Lees meer van het verhaal op UNIS Flyers.nl













