Sport

Steun UNIS Flyers in hun wedstrijd voor het kampioenschap in de BeNe-League

HEERENVEEN - UNIS Flyers heeft zaterdagavond een grote stap gezet in de finale van de playoffs voor het kampioenschap van de BeNe-League.

Afbeelding

 In Luik won het team van coach Mike Nason met 0-2 bij Bulldogs Liège. Vanavond kan UNIS Flyers de finale beslissen in Thialf. Bij winst pakt UNIS Flyers het kampioenschap in de BeNe-League.

In de tweede periode scoorden Lars den Edel en Roope Nikkilä namens UNIS Flyers. Dat bleek voldoende voor de winst. Mede doordat goalie Martijn Oosterwijk wederom geen doelpunt toeliet. Vanavond om 19.30 uur strijdt UNIS Flyers wederom tegen Bulldogs Liège, en kan het bij winst het kampioenschap in de BeNe-League opeisen.

Beide teams zijn erg aan elkaar gewaagd. In competitieverband won Bulldogs Liège twee keer, maar ook UNIS Flyers pakte twee keer de winst. Coach Mike Nason gaf in aanloop naar deze finale al duidelijk aan: ,,Wij moeten er klaar voor zijn. We moeten er direct vol voor gaan en niet afwachtend zijn. We zijn er nu en we gaan alles geven wat er in ons zit. Give it our best and just go,” besluit Nason.

Tickets zijn online met korting verkrijgbaar via www.unisflyers.nl

Agenda wedstrijdavond:

  • 17.30 uur - Kassa’s geopend
  • 19.30 uur - Aanvang wedstrijd
  • De wedstrijd heeft 3 perioden van 20 minuten met tussendoor 15 minuten pauze
  • De ijshockeyhal is via de centrale entreehal van Thialf te bereiken

Entree tarieven:

  • Scholieren en studenten kunnen op vertoon van hun school/studentenpas (MBO, HBO en Universitair onderwijs)aan de kassa entreekaarten kopen voor € 7,50 p.p.
  • Kinderen t/m 17 jaar: aan de kassa € 7,50 en online € 6,50
  • Volwassenen: aan de kassa € 20,00 en online € 19,00