Sport

65 jaar kaatsen in Heerenveen

Nadat Henk Schipper en Ypke Landstra het initiatief hadden genomen om een kaatsvereniging in Heerenveen op te richten, dit gebeurde in een kamertje van de gevangenis die toentertijd achter Crackstate. Destijds was de contributie 2 gulden per jaar.

Afbeelding
HEERENVEEN - Kaatsvereniging De Pompeblêdden is sinds 15 mei 1952 actief in Heerenveen.

Inmiddels word er 65 jaar gekaatst, dit jaar nog op de velden bij de Heerenveense Boys, maar vanaf volgend seizoen op een eigen kaatsveld aan de Binnenweg te Heerenveen, naast tennisvereniging Ten Woude. Er word door een fanatieke groep kaatsers getraind op maandag en competitie gespeeld op de woensdagen. De jeugd trainingen vinden plaats op de dinsdag. Dit seizoen worden er 12 kaatspartijen georganiseerd door De Pompeblêdden, waarvan 3 grotere partijen:

Zaterdag 20 mei om 13:00 uur, viert kaatsvereniging De Pompeblêdden zijn 65 jarig jubileum met de Schipper / Wiersma Jubileum partij. Leden + Niet leden.

Zaterdag 24 juni om 10:00 uur, het Nederlands Kampioenschap Pupillen Meisjes Afdeling.

Vrijdag 30 juni om 15:30, de Masters, Heren hoofdklasse vrije formatie.

Meer informatie over Kaatsvereniging De Pompeblêdden kunt u vinden op www.pompebledden.nl.

Afbeelding