Sport

Record aantal deelnemers Sint Thomas Trailrun & KIDSTRAIL

In de laatste week voor de sluiting van de inschrijving hebben al meer dan 510 atleten zich aangemeld voor dit evenement.

Afbeelding
OUDEHORNE - De zesde editie van de Sint Thomas Trailrun gaat nu al als succes de boeken in met een record aantal deelnemers.

De Sint Thomas Trailrun, die zijn naam dankt aan het traditionele Sint Thomas klokken luiden, belooft ook dit jaar een succes te worden. Met prachtige routes door de bossen van de Kiekenberg, de heidevelden van het Ketliker Schar en de omgeving van Mildam heeft de organisatie een prachtig parcours uitgezet. Vooral de 9 kilometer ronde is dit jaar populair onder de deelnemers, daar zal in meerdere startgroepen worden gestart.

De KIDSTRAIL wordt dit jaar voor het eerst georganiseerd. Deze route over 3,5 kilometer is speciaal uitgezet voor de jeugd van 8 tot 14 jaar, met prijzen voor jongens en meisjes in verschillende leeftijdscategorieën. Al bijna 35 kinderen hebben zich ingeschreven, mede via de samenwerking met ‘Scoren voor Gezondheid’ Heerenveen.

Inschrijven kan nog tot 22 december via www.mijninschrijving.nl. Inschrijven op de dag zelf is niet mogelijk.

Afbeelding