Politieke partijen op straat in Heerenveen en Gorredijk
HEERENVEEN – De verkiezingen staan weer voor de deur. Voor de plaatselijke politieke partijen is dit reden om hun partij op alle mogelijke manieren te promoten.

In Heerenveen waren de PVDA en GroenLinks zaterdag te vinden in het centrum. De PVDA deelde traditiegetrouw enkele honderden rode rozen uit. De partijen konden rekenen op veel belangstelling van het winkelend publiek. Ook werden er de nodige discussies gevoerd over wat nu wel en niet goed is. GroenLinks was naast Heerenveen zaterdag ook in Gorredijk vertegenwoordigd.
Ook de politieke partijen doen steeds meer aan campagne voeren via de social mediakanalen. Dit zorgt er wel voor dat ze minder op straat aanwezig zijn om te flyeren en de burger te spreken. Voorheen waren in de aanloop naar de verkiezingen alle politieke partijen vertegenwoordigd in het centrum. Zaterdag waren het er slechts twee.

















