centrum van Heerenveen staat aan het begin van een grootschalige herontwikkeling
HEERENVEEN - Het centrum van Heerenveen staat aan het begin van een grootschalige herontwikkeling. Vorige week is de eerste fase op het Gashoudersplein van start gegaan.

Aannemer Knipscheer Infrastructuur gaat de rioleringen verleggen en vervangen. Deze fase, die zo’n 7 weken duurt, is een belangrijke stap in de vernieuwing van het centrum.
Na deze fase volgt de aanleg van kabels en leidingen. In de week van 30 september wordt een nieuwe transformator geplaatst, en de oude onder de woontoren verwijderd. A.Hak Noord-Oost BV voert deze werkzaamheden uit, in opdracht van Vitens en Liander.
Hoewel de bomen op de parkeerplaats bij Albert Heijn Heerenveen moeten wijken, biedt deze ingreep voordelen voor de lange termijn. Deze stap is noodzakelijk voor de verdere herontwikkeling en legt de basis voor een groenere en levendigere toekomst van het centrum. De totale herinrichting is gericht op het toevoegen van meer groen en het creëren van een groenere en leefbaardere omgeving voor het centrum. Het project breidt zich daarna uit via de Steeg richting de Sieversstraat.
Ondanks alle inspanningen om de overlast te beperken, is enige geluids- en verkeershinder onvermijdelijk. Samen werken we aan een levendig, groen en bruisend centrum waar iedereen straks van kan genieten. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen via Programma Centrum Heerenveen | Programma Centrum Heerenveen















