Fabian Franciscus met avondvullende voorstelling ‘Kleine Wereld’ in het Posthuis Theater
HEERENVEEN - ‘Lekker gezellig toch, die sessies bij de psycholoog? Of ja, dat moet je natuurlijk wel ‘coaching’ noemen, want dat klinkt zo lekker sportief.’

Cabaretier Fabian Franciscus maakt zich sterk voor openheid en eerlijkheid over psychologische ‘problemen’. Hij heeft volgens zijn psychologen zelf ook nogal wat ‘problemen’. Zo sprak hij namelijk in zijn eerste show erg openhartig over zijn autisme en OCD. Maar in plaats van daar alleen maar problemen in te zien is Fabian de laatste tijd vooral veel bezig met no-nonsense zelfacceptatie. ‘Hierdoor zag ik steeds meer mijn eigen krachten, in plaats van belemmeringen’.
‘Je moet het de rest van je leven met jezelf doen, dus je kunt maar beter vriendjes worden met jezelf. Wat voor bijkomende problemen je dan ook hebt.’
Op de vraag of hij zijn veilige autistische wereldje wel eens mist antwoordt hij: “Het was vroeger wel lekker makkelijk in mijn eigen kleine wereldje. Ik bedoel; ik kende iedereen daar en was het vooral vaak met mezelf eens. Maar vaak was het ook best wel benauwd en restrictief, zo’n kleine wereld.”
Voor zij die ook ooit ‘coaching’ hebben gehad, zal Kleine Wereld vol zitten met herkenbare (en soms wat minder herkenbare) avonturen bij de psycholoog.
Mocht je nog nooit een ‘coach’ hebben gehad hoef je je geen zorgen te maken; Fabian weet namelijk voor iedereen wel een reden te vinden waarom je dat zeker ook zou moeten doen!
De show van Fabian is eerlijk, ongefilterd en recht uit het leven gegrepen. De vorm van psychologische comedy zet je misschien aan het denken, maar maakt je in ieder geval keihard aan het lachen. De voorstelling van Fabian speelt op 23 juni in het Posthuis Theater in Heerenveen. Tickets voor de voorstellingen zijn te verkrijgen via www.posthuistheater.nl






