Gezellige drukte op de kerstmarkt in Heerenveen
HEERENVEEN – Het was zaterdag gezellig druk op de kerstmarkt in het centrum van Heerenveen. Verspreid over het hele winkelhart van het Friese Haagje zijn er kramen en houten kersthuisjes waar de jaarlijkse kerstinkopen gedaan kunnen worden.

Ook zijn er verschillende kraampjes waar versnaperingen gekocht kunnen worden en zijn er uiteraard een tal van kinderactiviteiten en demonstraties. Zoals ieder jaar is er weer een fantastisch muziek en dansprogramma samengesteld, dat start op zaterdag, en zijn er meerdere acts in het centrum te bewonderen. De levende kerststal op het Gemeenteplein is ook dit jaar weer een ware publiekstrekker.
Zondag is de kerstmarkt geopend vanaf 13.00 uur. Ook dan zal het centrum van Heerenveen bol staan van vermaak voor jong en oud.
Op de Pleinweg kun je gratis op de foto met de Kerstman. Ring FotoExpert staat hier met een selfiebox. De foto met een mooie kerstachtergrond krijg je direct mee! Grijp je kans en kom langs!
Schoenmaker Johannes Feenstra staat zondagmiddag op de Dracht-zuid ter hoogte van Faber Sport met zijn kettingzaag. Hiermee maakt hij de mooiste beeldwerken uit hout. Daarnaast staat er een heuse smit met zijn smederij.
Kortom een gezellig dagje uit in Heerenveen.





































































