Aldeboarn in beeld en woord – boekpresentatie en foto-expositie op 8 november
ALDEBOARN - Op zaterdag 8 november wordt Aldeboarn even het culturele hart van de regio. In de Doelhofkerk presenteert Bert Witteveen zijn nieuwe boek “As ik de toer mar sjoch... Deel 2”. Tijdens de bijeenkomst neemt de burgemeester van Heerenveen het eerste exemplaar in ontvangst.

Na de presentatie begint om 14.45 uur in Eetcafé De Gondel een gezellig samenzijn met boekverkoop, koffie, wat lekkers, muziek en een signeersessie van Bert Witteveen.
Tegelijkertijd wordt in De Fermanje de foto-expositie van Harm Mulder geopend: een indrukwekkende serie portretten van ‘Boarnsters’ die meer zeggen dan duizend woorden. De expositie laat de mensen achter de verhalen zien – van doorzetters tot stille krachten, van nieuwkomers tot inwoners die diep in de gemeenschap geworteld zijn. Het resultaat is een hartverwarmende combinatie van woorden en beelden over wat het betekent om een Boarnster te zijn.
De expositie in De Fermanje is geopend op zaterdag 8 november van 14.00 tot 18.00 uur en op zondag 9 november van 10.00 tot 16.00 uur.
Het boek is verkrijgbaar tijdens de presentatie bij Eetcafé De Gondel en bij de expositie in De Fermanje, of te bestellen via boek.aldeboarn@gmail.com.
Iedereen is van harte welkom om het boek, de foto’s én de saamhorigheid van Aldeboarn te beleven.







