Algemeen

Werkzaamheden kruising Compagnonsstraat-Breedpad

Door: Dennis Stoelwinder

HEERENVEEN - Tot en met 9 september wordt er gewerkt aan de kruising bij de Herenwalsterbrug in Heerenveen. Het gaat om de kruising van de Compagnonsstraat met het Breedpad. Maandag zijn de werkzaamheden van start gegaan. De kruising is afgesloten voor alle verkeer komende vanaf de Compagnonstraat en vanaf de Herenwal. 


Werkzaamheden kruising Compagnonsstraat-Breedpad
Werkzaamheden kruising Compagnonsstraat-Breedpad Foto: Dennis Stoelwinder

De kruising krijgt nieuwe bestrating. Hiervoor wordt de huidige bestrating en ook een gedeelte van het asfalt opgebroken. Ook komt er een voetgangersoversteekplaats (zebra) ter hoogte van het Molenplein.

Overlast

Bouwwerkzaamheden betekenen vrijwel altijd ook overlast. Dat kunnen we nooit helemaal voorkomen. Wel doen wij ons best om de overlast zoveel mogelijk te beperken. De aannemer plaatst van tevoren borden om de werkzaamheden aan de kruising aan te kondigen bij het verkeer. Dit geldt ook voor eventuele omleidingsroutes.


Werkzaamheden kruising Compagnonsstraat-Breedpad