Algemeen

Vrijwilligers druk met opbouw Night of the Koemarkt

Door: Dennis Stoelwinder

HEERENVEEN - Hat was vandaag een heet klusje voor de vrijwilligers en bedrijven die bezig zijn met de opbouw voor de Night of the Koemarkt. Komend weekend staat Heerenveen weer in het teken van het grootste gratis toegankelijke muziekevenement van Fryslân. een flinke groep vrijwilligers is in de weer om alles af te krijgen voor het grote Promsconcert op zaterdagavond.  

Vrijwilligers druk met opbouw Night of the Koemarkt
Vrijwilligers druk met opbouw Night of the Koemarkt Foto: Dennis Stoelwinder

Kleintje Koemarkt
Het Night of the Koemarkt weekend gaat traditioneel van start met ‘Kleintje Koemarkt’. Vrijdagavond 28 juni staat Stageline klaar om jullie op te warmen! Ze nemen het podium over en hebben maar één doel: een gigantisch feest bouwen! De beste rock, leukste meezingers en foutste guilty pleasures worden in een hoog tempo op je afgevuurd. Haal je dansmoves uit de kast en begin het weekend goed!

Heerenveen Dweilt Doorrr 
Op zaterdag 29 juni van 14.30 tot 17.00 uur wordt je muzikaal vermaakt in het centrum van Heerenveen. Op vier verschillende locaties spelen de leukste dweilorkesten en die maken er een gezellig feestje van!

De deelnemende dweilorkesten zijn inmiddels bekend gemaakt door de organisatie van de Night of the Koemarkt. De Wodkapel, It Sil Heve, De Knollentrekkers, De Harrekieten, The Entertainer, De Boljeiers en Dweilorkest Lelystad komen naar Heerenveen om het centrum op stelten te zetten. Ze zijn te zien en te horen op verschillende locaties in het centrum. 

Promsconcert
Op de zaterdagavond 29 juni zullen tijdens het Promsconcert (aanvang 20.00 uur tot 1.00 uur) de volgende artiesten optreden: Roel van Velzen, Story of Boybands, Kimberly, Tjindjara, BakeyTown, Frans Duijts. Met natuurlijk Pro Rege en band.  

Vrijwilligers druk met opbouw Night of the Koemarkt
Vrijwilligers druk met opbouw Night of the Koemarkt
Vrijwilligers druk met opbouw Night of the Koemarkt