Algemeen

Uniek feestje op wielen bij Firda aan de Saturnus

HEERENVEEN - Afgelopen week stond Noord-Nederland op zijn kop dankzij de kersttour van NHL Stenden Hogeschool, die door het Noorden trok om haar studenten, medewerkers en belangrijkste samenwerkingspartners een uniek feestje op wielen te bezorgen.

Feestelijke kersttour van NHL Stenden bij Firda in Heerenveen.
Feestelijke kersttour van NHL Stenden bij Firda in Heerenveen. Foto: Dennis Stoelwinder

Van 18 tot en met 22 december toerde NHL Stenden met een legendarische kersttour door Friesland, Groningen en Drenthe. De hogeschool toverde een vrachtwagen om tot een rijdend feestje, volledig in lijn met het nieuwe merkconcept, genaamd ‘Home of the originals’. Compleet met muzikale ondersteuning van DJ AllThaFokk (Almer Fokkema) gingen ze de weg op. “Dit is te gek! We vieren meerdere feestjes op een dag en elke is weer uniek!” legt Almer uit. Dirk Giesing van Giesing & Zn Transport stelde zijn vrachtwagen beschikbaar voor het project. “Zoiets maak je niet vaak mee!”

Vrijdag aan het einde van de ochtend kwam het feestje op wielen langs bij de Firda locatie aan de Saturnus in Heerenveen. Ook hier gingenstudenten en onderwijzers uit hun plaat op de feestnummers van DJ AllThaFokk. Na een uurtje was het leuk geweest en vertrok het feestje op wielen richting Drachten. 

Feestelijke kersttour van NHL Stenden bij Firda in Heerenveen.
Feestelijke kersttour van NHL Stenden bij Firda in Heerenveen.
Feestelijke kersttour van NHL Stenden bij Firda in Heerenveen.