Bedrijven Zuidoost-Fryslân in gesprek met commissaris Leemhuis
Ze hebben het over de mogelijkheden en uitdagingen die de ondernemers in hun dagelijks werk tegenkomen. Ook de rol van de overheid komt aan de orde.

Het bedrijf Vitablend, ontwikkelaar van voedingssupplementen, is gastheer in Wolvega. Ook ondernemers uit onder meer de transportsector, agrarische wereld, voeding, software, verfindustrie en consumentenproducten schuiven aan. De bedrijven zijn gevestigd in de gemeenten Weststellingwerf, Ooststellingwerf, Opsterland, Heerenveen en Smallingerland.
Door met meerdere bedrijven tegelijk in gesprek te gaan, verwacht mevrouw Leemhuis meer inzicht te krijgen in wat Friese ondernemers aan verwachtingen, mogelijkheden en uitdagingen hebben. Naast dit regiobezoek heeft mevrouw Leemhuis de afgelopen weken ook een aantal bezoeken aan individuele bedrijven gebracht.








