Lezing ‘Gelukkig zijn moet je durven’ in bibliotheek Heerenveen
De avond duurt van 19.30 tot ongeveer 21.30 uur. Van tevoren aanmelden is gewenst.

‘Verander moet in moed en volg je hart’
Samen met het publiek gaat Marjolein Reurich aan de hand van een aantal stellingen op zoek naar geluk. Waar worden mensen gelukkig van? Wat kun je doen om het geluksgevoel te verhogen en wat zijn de absolute ‘gelukskillers’? Deze en andere vragen komen aan de orde. De aanwezigen doen ook een kleine test om te kijken hoe gelukkig ze zijn en op welk gebied er nog uitdagingen liggen om zich gelukkiger en succesvoller te voelen.
Onbewust stellen we veel eisen en voorwaarden aan het woordje ‘geluk’, maar als we er echt over nadenken wat ons diep van binnen gelukkig maakt, dan zit dit meestal in heel basale behoeften en verlangens.
In haar werk als coach vind Reurich het belangrijk om integer en open te zijn. Haar coachingsvaardigheden liggen voornamelijk op het gebied van geluksbeleving en het verhogen hiervan. Ze is verbonden aan Krachtlein, een praktijk voor coaching en counseling, gericht op een ieder die zijn levenskwaliteit wil verbeteren.
Aanmelden voor deze avond kan bij de servicebalie in de bibliotheek, via de website www.bibliothekenmarenfean.nl/heerenveen, per e-mail (heerenveen@bibliothekenmarenfean.nl) en telefonisch: 0513-626675. De toegangsprijs bedraagt €3,50 voor leden en €5,- voor niet-leden van de bibliotheek.
Meer informatie is op de website www.krachtlein.nl te vinden.













