Algemeen

Heerenveeners gaan op jacht naar miljoenen in Miljoenenjacht

Zij wonnen bij de Postcode Loterij een felbegeerde studioplaats in de spelshow die Linda de Mol presenteert. Of inwoners uit Heerenveen daadwerkelijk in de prijzen vallen, is zondag 24 september vanaf 20.00 uur te zien bij RTL 4.

Afbeelding
HEERENVEEN - Vijftig Heerenveners uit postcodegebied 8448 gaan strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro in tv-show ‘Postcode Loterij Miljoenenjacht’.

Wietske (43) uit Heerenveen is één van de gelukkigen die afreist naar de studio in Amsterdam: ‘Ik heb er zin in! Ik verwacht niet dat ik in de finale kom. Ik vind het een bijzondere belevenis om naar de studio te gaan. Mocht ik de finale nou toch halen, dan zou ik dat wel heel spannend vinden. Ik ben niet het type om voor grote groepen te staan, maar ik ga er natuurlijk voor!’

Kans op geldprijzen tot wel 5 miljoen euro De vijftig inwoners uit Heerenveen zijn samen met inwoners uit negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de 500 aanwezigen kan de studio als miljonair verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Koffer Spel’ te spelen. Door koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot vijf miljoen euro.

De uitzending van ‘Postcode Loterij Miljoenenjacht’ met daarin de inwoners uit Heerenveen is zondag 24 september van 20.00-21.30u bij RTL 4 te zien.

Afbeelding