Algemeen

Verkeerd gestalde fietsen verwijderd

Dit gebeurde onder andere bij de kantoren aan de K.R. Poststraat waar veel scholieren op de bus stappen.

Afbeelding
HEERENVEEN – Woensdagmiddag waren wijkbeheer en parkeerbeheer druk met het verwijderen van fietsen die buiten de stallingen geplaatst zijn.

Controle en handhaving De gemeente Heerenveen controleert en handhaaft het parkeerverbod regelmatig.  Handhavers  verwijderen de fietsen die:

-Fout geparkeerd staan (dus buiten de stalling of parkeervakken) -Langer dan 28 dagen achter elkaar op dezelfde plek staan (weesfietsen) -Technisch niet meer kunnen rijden (fietswrakken)

Is uw fiets verwijderd? Dan kunt u uw fiets ophalen in de fietsbewaarplaats aan de Gedempte Molenwijk 8a in Heerenveen. U dient hiervoor een afspraak te maken met InPublic, de beheerder van de parkeervoorzieningen in Heerenveen, bereikbaar op (0513) 68 47 46.

Wat zijn de spelregels van de fietsbewaarplaats? In de fietsbewaarplaats zoekt u uw fiets op.Past uw fietssleutel op het fietsslot van de fiets, dan gaan wij ervan uit dat u de rechtmatige eigenaar van de fiets bent.

Heeft u geen passende fietssleutel maar kunt u met bewijs aantonen dat u eigenaar van de fiets bent, dan krijgt u uw fiets terug. U moet zich altijd kunnen legitimeren. Na betaling (per pin) van € 25,- krijgt u uw fiets terug.

Overige informatie In de fietsbewaarplaats worden weggehaalde fietsen minimaal 13 weken opgeslagen. Na deze termijn worden de niet opgehaalde fietsen verkocht. Wanneer uw fiets niet in de bewaarplaats staat, is uw fiets mogelijk gestolen. Hiervan kunt u aangifte doen bij de politie of bellen met 0900- 88 44.

Afbeelding