Laatste verkeersexamen voor politieman Jelte Bouma
Donderdag werd politieman Jelte Bouma in het zonnetje gezet. Jelte gaat dit jaar genieten van zijn welverdiende pensioen. Hij heeft samen met zijn collega Boukje Bakker 20 jaar het verkeersexamen afgenomen bij de scholieren. Alle reden om Jelte een mooie boeket bloemen aan te bieden voor zijn inzet en gezellige aanwezigheid bij het praktisch verkeersexamen.

Praktisch verkeersexamen
In totaal doen 480 leerlingen mee van 21 scholen. De organisatie is in handen van VVN in samenwerking met de gemeente Heerenveen en Politie Fryslan. De start en finish was ook dit jaar weer bij het Abe Lenstra stadion.
Voor de leerlingen gelden natuurlijk de al aanwezige verkeersborden, maar daarnaast zijn er op allerlei punten in de route extra verkeersborden bijgeplaatst. Deze staan op standers en zijn voorzien van een onderbord met het opschrift “verkeersexamen”.
Verder zijn er op de route gele pijlen op het wegdek aangebracht, zodat het voor de leerlingen duidelijk is dat ze nog op de juiste route fietsen.
























