Fokalien Cuperus over bewindvoering in Seniorcafé bibliotheek Heerenveen
De aanvangstijd is 10.15 uur en de toegangsprijs bedraagt €1, inclusief koffie of thee. Alle 55-plussers zijn van harte welkom in de bieb aan het Burgemeester Kuperusplein 48.

Soms kunnen mensen door omstandigheden niet zelf (meer) hun financiële zaken regelen. Een bewindvoerder kan dit dan van hen overnemen. Deze beheert het inkomen en regelt bijvoorbeeld de belastingaangifte en aanvragen voor de AWBZ, huurtoeslag, bijzondere bijstand en uitkeringen. De bewindvoerder wordt, op verzoek van de betrokkene of van bijvoorbeeld familieleden of een zorginstelling, benoemd door de kantonrechter.
Mevrouw mr. Fokalien S. Cuperus van Advocatenkantoor Fokalien Cuperus uit Heerenveen komt in het Seniorcafé uitleggen welke mogelijkheden er zijn voor bewindvoering, wat ze inhouden en wat de verschillen zijn.
Iedere woensdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur kunnen 55-plussers in het Seniorcafé van de Heerenveense bibliotheek terecht voor een kopje koffie, een praatje en om een krant of tijdschrift te lezen. Elke eerste woensdag van de maand, behalve in juli en augustus, wordt er een activiteit voor deze groep georganiseerd.















