Seniorcafé Heerenveen luidt 2019 muzikaal in met Michael de Boer
De aanvangstijd is 10.15 uur. Alle 55-plussers zijn van harte welkom. Een mooie gelegenheid om elkaar een goed nieuwjaar te wensen.

Michael de Boer woont in Joure, is twintig jaar en hij speelt gitaar en zingt. Michael is begonnen in de muziek via zijn vader, die eveneens zingt en speelt. Steeds vaker gingen zij dat samen doen. Vader en zoon treden op bij onder meer bruiloften en bedrijfsfeesten en ook in tehuizen. Afhankelijk van de vraag brengen ze oude of nieuwe muziek ten gehore.
Iedere woensdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur kunnen 55-plussers in het Seniorcafé van de Heerenveense bibliotheek terecht voor een kopje koffie, een praatje en om een krant of tijdschrift te lezen. Elke eerste woensdag van de maand, behalve in juli en augustus, wordt er een activiteit voor deze groep georganiseerd.













