Algemeen

Sinterklaasintocht De Greiden op zaterdag 23 november

Op zaterdag 23 november komt de Goedheiligman om 13.00 uur met zijn Zwarte Pieten aan op de hoek Brekken/Engelenvaart.

Afbeelding
HEERENVEEN - Ook dit jaar komt Sinterklaas met zijn pakjesboot naar wijk De Greiden in Heerenveen.

Dweilorkest De Wodkapel uit Tzummarum zal op de kade Sinterklaas en zijn gevolg muzikaal ontvangen.  Daarnaast is er livecommentaar van stadionspeaker Jouke de Vries. Er staat tijdens de intocht ook nog een verrassingsactiviteit gepland.

Onder begeleiding van De Wodkapel loopt de Sinterklaasstoet richting winkelcentrum De Greiden. Daarna wordt de weg vervolg naar De Rinkelbom. Hier is vanaf 14.00 uur een Sinterklaasshow van clown Ries. Na afloop krijgen alle kinderen een verrassing mee naar huis.

De toegang tot de activiteiten bij de aankomst van Sinterklaas in De Greiden is gratis. De Sinterklaasintocht wordt mede mogelijk gemaakt door het Wijkplatform De Greiden.

Afbeelding