Algemeen

Skûtsjeschipper Sytze Brouwer vertelt over kampioenstitel en teamwork

Door: Dennis Stoelwinder

HEERENVEEN - Op woensdag 3 december organiseerde Stichting Present Heerenveen bij Feanster Rugbyclub een bijzondere lezing met Sytze Brouwer, schipper van het skûtsje “Gerben van Manen”. 

Skûtsjeschipper Sytze Brouwer vertelt over kampioenstitel en teamwork
Skûtsjeschipper Sytze Brouwer vertelt over kampioenstitel en teamwork Eigen foto

Hij vertelde over zijn kampioenstitel van 2025, teamwork op het water en doorzettingsvermogen. Het was een mooie avond en de aanwezigen waren zichtbaar geraakt door het verhaal van Sytze. Zijn verhaal werd omlijst met mooie beelden van het Skutsjesillen vanuit het verleden tot en met de kamioensrace in de zomer van 2025. 

Stichting Present Heerenveen koppelt vrijwilligers aan lokale projecten om kwetsbare mensen te helpen, bijvoorbeeld bij eenzaamheid of praktische ondersteuning en gelooft dat kleine gebaren een groot verschil kunnen maken in het leven van mensen die dat nodig hebben.

Skûtsjeschipper Sytze Brouwer vertelt over kampioenstitel en teamwork