Vakantie voorlezen en knutselen in Bibliotheek Heerenveen
HEERENVEEN - Iedere schoolvakantie organiseert Bibliotheken Mar en Fean “Vakantie Voorlezen en Knutselen” voor kinderen van 3 t/m 7 jaar.

Woensdag 19 februari om 15.00 uur kunnen kinderen luisteren naar het verhaal van Frank en Bert en de verdwenen koekjes in Bibliotheek Heerenveen. Na het voorlezen kunnen kinderen een koekjestrommel knutselen voor mee naar huis.
Tijdens de schoolvakantie organiseert Bibliotheken Mar en Fean een creatieve en educatieve activiteit om de taalontwikkeling van kinderen te bevorderen: vakantie voorlezen en knutselen. Op een speelse en inspirerende manier worden kinderen gestimuleerd om ook buiten de schoolbanken met taal bezig te zijn.
Het verhaal in de voorjaarsvakantie gaat over Frank en Bert waarvan iedereen weet dat ze onafscheidelijk zijn. Ze gaan samen picknicken in het park en Bert heeft een verrassing meegenomen. Frank kan zich niet inhouden en eet tijdens het dutje van Bert de lekkernij op. Frank probeert handig de schuld af te schuiven op tien onschuldige eekhoorns, maar de goedhartige Bert lijkt Frank een stap voor te zijn.
Gratis deelname
Deelname is gratis, maar vanwege de beperkte plekken is reserveren verplicht. Tickets zijn te verkrijgen via https://bmf.op-shop.nl/391/vakantie-voorlezen-en-knutselen of kom langs in de Bibliotheek.












